9 marca 2014

Lumpeksowa perełka w roli głównej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...I stała się rzecz niesłychana... powracam z postem modowym! Wczorajszy spacer okazał się idealną okazją, żeby cyknąć kilka zdjęć.

W roli głównej moja jeansowa parka, na którą polowałam kilka miesięcy. Tutaj bez dopinanego kożuszka w lżejszej wersji. Lubię oversize'y, po prostu lubię te worki. Dla mnie mają to "coś", mają duszę. Dlatego też i ten jeansowy worek pokochałam od pierwszego wejrzenia. Najlepiej sprawdza się w zestawieniu casual'owym i streetwear'owym. Taki styl uwielbiam.

głupia metka

[ jeansowa parka - lumpex, skórzana torba - lumpex, bluza - lumpex, spodnie - terranova, komin - stradivarius, buty - mc arthur ]


P.S. pokazuję też nowy tatuaż. Jest to symbol, który chciałam sobie zrobić od dawna. Idealnie pasuje do mojej osobowości i udowadnia jak bardzo kocham koty. Jestem kociarą, a te zwierzątka mnie fascynują pod każdym względem. Kocham swoją czarnulkę i jest to pewnego rodzaju pamiątka na wieki. Cień kota, troszkę zabawny. Taki jaki chciałam.2 komentarze:

  1. rewelacyjna stylizacja! <3 zazdroszczę talentu do wyszukiwania świetnych ciuchów w lupeksach. :D

    OdpowiedzUsuń