30 marca 2013

z serii coś innego : efekty sesji

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...Cześć i czołem po raz drugi dzisiaj. W tym poście chcę wam zaprezentować efekty sesji, w której byłam stylistką i makijażystką. Był to mój debiut, czy udany, same oceńcie. W każdym bądź razie, chyba debiut i na tym zakończę. Wolę być po tej drugiej stronie obiektywu, lubię pozować, tak, po prostu dla siebie. Nie mam zamiaru się zajmować tym profesjonalnie, bo ani nie mam warunków, a już o wzroście nie wspomnę, bo zaledwie 170 cm. No ale nic, nic, dość użalania.

Sesja odbyła się w trudnych warunkach, modelka nam przemarzła okrutnie, ale pomimo tego dała z siebie 200%. Jest świetna, pierwsze ujęcia, ach, jak ona pozuje, profeska, nie ma co ukrywać.
Warunki idealne na TOP modelkę, tutaj możecie podziwiać jej sesje : KONIECZNIE KLIKNIJ

Zdjęcia natomiast wykonała utalentowana fotografka, która wie jak idealnie wykadrować, dlatego zdjęcia są świetne i nie ma co tutaj negować. Już po tym jak trzyma aparat to widać, że kocha to co robi. Tutaj możecie na bieżąco podglądać jej sesje : KONIECZNIE KLIKNIJ
sukienka jest moją niebywałą perełką z second handu, ubóstwiam tę sukienkę. Justyna zaprezentowała ją super, dlatego musimy się pochwalić, dwie publikacje, o tutaj :

PIERWSZA PUBLIKACJA
DRUGA PUBLIKACJA


                                                                          xoxo !!!3 komentarze:

  1. Mnie zauroczyła opaska na włosy, jest cudowna!

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. taki musiała mieć klimat, na potrzebę publikacji :D

      Usuń