11 lutego 2013

Włosy rośnijcie! / Wcieranie

Cześć! Jak obiecałam kolejna część zagadnienia dotyczącego przyspieszenia wzrostu włosów. Po wewnętrznych terapiach, które wymagają od nas poświęcenia, nadszedł czas na zewnętrze preparaty, które wymagają od nas mniej pracochłonności, wystarczy tylko systematyczność. Efekty są zadowalające, jednak jak w przypadku drożdży i innych napojów musimy ustalić czasowo naszą kurację. Większość wcierek używa się codziennie przez 3 tygodnie, następnie robimy tygodniową przerwę i dalej ponawiamy.

2. Wcierki 

Są to zazwyczaj płyny nie powodujące żadnego przetłuszczania włosów, dlatego mogą być wcierane od razu po myciu, w wilgotne włosy, ponieważ po wysuszeniu włoski nam nie "oklapną" i nie będą przetłuszczone. Składy wcierek są tak dostosowane, by móc od razu wchłonąć się w skórę głowy. Pamiętajmy, że przy wcieraniu należy robić masaż głowy, tak około 5 minut, ponieważ pobudzi to cebulki włosowe i podziała stymulująco.

A oto wcierki, które są najbardziej popularne, bądź po prostu mnie zainteresowały i mam zamiar je wypróbować. Dzisiejszy post nie będzie poświęcony recenzjom, jedynie są to krótkie opisy, ponieważ chcę zaprezentować jak najwięcej produktów.


Wcierka Jantar, Farmona
Najbardziej popularna i wychwalana wcierka wśród włosomianiaczek. Ja mam już trzecią buteleczkę, nie wyobrażam sobie nie używać wcierki. Jak na razie testuję inną, by napisać recenzje, ale ogólnie : 
Wcierka ta uważam że mi pomogła, włosy mniej wypadają, odrastające są mega błyszczące i zdrowe, wysyp tzw. baby hair, czyli malutkich włosków np. pod grzywką. W pewnym stopniu na pewno pomogła mi też na przyspieszenie porostu. Zyskała tyle recenzji, że warto sobie wpisać w google i poszukać pełnej jej recenzji.
Cena ok. 10zł, dostępna na doz.pl, w niektórych małych drogeriach oraz w aptekach, np. RodzinnaSeboradin Lioton, Czarna rzodkiew
Bardzo lubię tę wcierkę. Jak skończę wcierkę-testerkę z pewnością zakupię kolejną jej butelkę. Bardzoooo pomaga na wypadające włosięta, wzmacnia włosy i przyspiesza w jakimś stopniu ich porost. Zapach jest bardzo intensywny i drażniący, jednak po wysuszeniu włosów zanika, także nie musicie się martwić o mocno ziołowy zapach z włosiąt. 
Cena ok. 25zł, Apteki, drogerie, doz.plAloevit
A to wcierka, którą obecnie testuję, pojawi się niebawem recenzja.
Opis : http://www.doz.pl/apteka/p3253-Aloevit_plyn_odzywczo-wzmacniajacy_do_wlosow_100_ml
SeboravitSaponicsGreen Pharmacy, eliksir ziołowy przeciw wypadaniu włosówJoanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

CapitavitPowyżej zaprezentowałam wam najbardziej popularne wcierki, oczywiście każdy ma swoje potrzeby i swoje wymagania. Każde włosy i skóra zareagują inaczej, dlatego też nie sugerujcie się każdą recenzją itp, najlepiej wypróbować na własnej skórze, metodą prób i błędów. Jednak to moje zadanie, dlatego ja wam powyżej opisałam dwie wcierki, które szczerze polecam. Następną będzie chyba Joanna, Rzepa ponieważ są o mniej mega pozytywne opinie. 

Spektakularne efekty osiągniecie tylko wtedy, kiedy będziecie używały codziennie, systematycznie, wcierając w skórę głowy i wykonując przy tym krótki masaż. 
Wcierki to rzecz niezastąpiona na każdej kobiecej półce! <3xoxo !

2 komentarze:

  1. ja dopiero od dziś zaczynam stosować wcierki :D aktualnie udało mi się zdobyć jantar ! *_*

    OdpowiedzUsuń